Villa Marin (apartamenty Marin) należące do rodziny Grljušić, znajdują się na wyspie Hvar, ok. 2 km na wschód od miejscowości Zavala .

Dom usytuowany jest 30 m od morza i 150m od pięknej żwirowej plaży, Veli Piski. Dom otoczony jest sosnowym lasem i gajami oliwnymi. W pobliżu domu znajduje się duży parking.

Villa Marin to miejsce na ciche i relaksujące wakacje, nie ma innych domów w bliskim sąsiedztwie, ale jesli lubisz spędzać urlop aktywnie podróżując i zwiedzając, może być również doskonałą bazą wypadową. Lokalizacja jest idealna na spacery, przejażdżkę rowerem, windsurfing ...

Villa Marin oferuje pełen komfort w otoczeniu dzikiej przyrody. Przed domem znajduje się grill opalany naturalnym drewnem.

Najbliższy sklep znajduje się w pobliskiej miejscowości Zavala, wiele sklepów jest w Jelsie i Starigrad. W Zavala jest także kilka restauracji, kawiarni i pizzerii.

Willa Marin ma parter, pierwsze piętro i poddasze. Na parterze znajduje się duży apartament 80 m2 i duży taras, na pierwszym piętrze są dwa (2) apartamenty po 40m2 każdy z dużymi tarasami, a na poddaszu apartament 74 m2 także z dużym tarasem. Z wszystkich tarasów roztacza się piękny widok na morze. Apartamenty mogą być użytkowane przez cały rok, mają ogrzewanie i klimatyzację.  

Klimatyzator Parking
TV Sat / Smart Miejsce do cumowania łodzi
Internet Grill
Taras Lodówka
Pralka Zmywarka

 
     

 

       
Plaża Gnjila Plaża Žutica Wybrzeże Parking

Interesujące fakty

W roku 47 pne. pomiędzy wyspą Šćedro a miejscowością Zavala na wyspie Hvar odbyła się decydująca bitwa morska o kontrolę nad Adriatykiem, w której flota Cezara pokonała Pompejusza.

Najstarszym teatrem publicznym w Europie jest teatr w Hvarze zbudowany w roku 1612.

W Klasztorze Franciszkanów w mieście Hvar znajduje się  jeden z najbardziej znanych wizerunków Ostatniej Wieczerzy autorstwa Matteo Pontinii a także poprawiona łacińska edycja atlasu Ptolemeusza z 1525 roku.

Najstarsze miasto na wyspie, Stari Grad (Pharos) zostało założone przez Greków jońskich z wyspy Pharos, w roku 384 pne. Nadal istnieje jeden z najlepiej zachowanych greckich podmiejskich obszarów uprawnych  (Hora) – będący jednym z nielicznych przykładów tego rodzaju założeń na świecie.