Villa Marin (apartmány Marin), kterou vlastní rodina Grljušić, se nachází 2 km východně od vesničky Zavala na ostrově Hvar. Dům se nachází 30 m od moře a 150 m od krásné oblázkové pláže Veli Piski. Dům je obklopen borovým lesem a olivovými háji. V blízkosti domu je velké parkoviště.

Villa Marin je místem pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. V blízkosti se nenacházejí žádné další domy, ale pokud chcete, může to být také vynikající základna pro aktivní a atraktivní dovolenou plnou dobrodružství a poznávání. Poloha je ideální pro pěší turistiku, jízdu na kole, windsurfing ...

Villa Marin nabízí dokonalé pohodlí v divoké přírodě. K dispozici je venkovní gril s přírodním dřevem.

Villa Marin má přízemí, první patro a podkroví. V přízemí je velký apartmán (80 m2) s velkou terasu. V prvním patře jsou dva apartmány o rozloze 40 m2, každý s velkou terasou. V podkroví je apartmán o rozloze 74 m2, rovněž s velkou terasou. Všechny terasy mají krásný výhled na moře. Apartmány mohou být využity po celý rok, protože mají vytápění a klimatizaci.
 

Klimatizace Parkování
TV Sat / Smart Kotviště pro vlastní člun
Internet Gril
Terasa Lednička
Pračka Myčka nádobí

 
     

 

       
Beach Gnjila Beach Žutica Coast Parking

Zajímavosti:

V roce 47 před n.l. se mezi ostrovem Šćedro a Zavalou uskutečnila definitivní bitva o kontrolu nad Jadranem, kde Caesarova flotila porazila Pompeje.

Nejstarším veřejným divadlem v Evropě je divadlo Hvar postavené v roce 1612.

Františkánský klášter ve městě Hvar má jedno ze známých vyobrazení "Poslední večeře" od Mattea Pontonie. Mám také Ptoloemův atlas z roku 1525.

Stari Grad (Pharos) založili Ionští Řekové z ostrova Paros v roce 385. let před n.l. Jedna z nejlépe zachovaných řeckých dělení půdy (hor) je stále zachována - jeden z mála příkladů svého druhu na světě.